Tragedia na krajówce. Nie żyją dwie osoby – FOTO. AKTUALIZACJA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   24 kwietnia 2020 11:47

Dzisiaj o godzinie 10.30 w Oświęcimiu doszło do tragicznego wypadku. Na drodze krajowej zderzyły się ciężarówka i samochód osobowy. Nie żyją dwie osoby.

Tragedia wydarzyła się na ulicy Fabrycznej na łuku drogi. Ciężarowy mercedes zderzył się z osobowym citroenem. Zginęły dwie osoby jadące samochodem osobowym.

Na miejscu wypadku cały czas pracują służby. Droga jest zamknięta. Funkcjonariusze kierują samochody na objazdy.

AKTUALIZACJA

Śmiertelne ofiary wypadku to 33-letnia kobieta i 44-letni mężczyzna spoza powiatu oświęcimskiego.

Policjanci przywrócą ruch na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu w ciągu drogi krajowej nr 44 około godziny 15.30.

 

AKTUALIZACJA, godz. 17

Jak wstępnie ustalili śledczy 33-letnia mieszkanka powiatu myślenickiego, kierując citroen na łuku drogi czołowo zderzyła się z ciężarowym mercedesem, którym kierował mieszkaniec Bierunia.

„W wyniku wypadku śmierć ponieśli  kierująca citroenem oraz 44-letni mieszkaniec Śląska, który był pasażerem citroena” – informuje aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na miejscu zdarzenia nią ma już utrudnień.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.