Tour de Pologne – będą utrudnienia

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   2 sierpnia 2018 13:32

W czasie IV etapu 75. Tour de Pologne UCI World Tour 2018 kolarze przejadą przez powiat oświęcimski. 7 sierpnia nastąpią pewne utrudnienia w ruchu drogowym.

Wyścig wyruszy tego dnia z Jaworzna, a zakończy się w Szczyrku. Przez powiat oświęcimski przejedzie dwukrotnie.

Kolarze pojadą od strony Chełmu Śląskiego. Około godziny 12.45 przez most Galicyjski dotrą do Chełmka. Trasa prowadzi dalej ulicą Oświęcimską w Gorzowie, ulicą Krakowską w Broszkowicach, ulicami Konopnickiej, Powstańców Śląskich, Wyzwolenia i Kolbego w Oświęcimiu. W Rajsku wyścig skręci w ulicę Wilamowicką i przejedzie przez Wilczkowice, Skidziń i Zasole.

Następnie kolarze przejadą przez Zasole Bielański i Hecznarowice, by ulicami Kolbego i Partyzantów skierować się w stronę Kobiernic, ostatecznie opuszczając powiat oświęcimski.

Ruch na trasie przejazdu będzie całkowicie wstrzymany od godziny 12.30 do 13.40. Kierowcy powinni skorzystać z dróg alternatywnych.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa