To mogło być podpalenie – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   28 listopada 2015 08:53

Blisko 20 strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmku i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu gasiło pożar hali byłych chełmeckich zakładów produkcyjnych.

Ogień, o czym informowaliśmy, pojawił się w budynku przy ulicy Przemysłowej w Chełmku w piątek wieczorem. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie podpalenie wraków dwóch samochodów, stojących wewnątrz budynku.

– Strażacy opanowali pożar i nie dopuścili do zniszczenia budynku – poinformował starszy kapitan Zbigniew Jekiełek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Komentarze
 • 28 listopada 2015 10:02

  strażak

  powinno byc tak, jak we Włosienicy… podpalacz musi zapłacić za tę akcję!

 • 28 listopada 2015 22:51

  M&M

  Tak zapłacili, że do dzisiaj wolni chodzą i śmieją się nam w twarz. Grzywna to nie kara w tym przypadku a jedynie odkupienie wolności, której powinien każdy z podpalaczy być pozbawiony.
  Ale… co ja tam wiem…

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .