• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

To ludzie na dole, a nie Warszawa, będą decydować - FILM

Reklama

W sobotę w samo południe odbyła się przed Oświęcimskim Centrum Kultury konwencja wyborcza Koalicji Obywatelskiej powiatu oświęcimskiego.


Liderzy zaprezentowali kandydatów do sejmiku wojewódzkiego, rady powiatu i rad gmin oraz na urzędy prezydenta, burmistrza i wójta.
„Kolacja Obywatelska mówi: to ludzie na dole będą decydować o tym co chcą zrobić z pieniędzmi, które są dla nich przeznaczone. To nie Warszawa będzie decydowała. A rząd i parlament są po to, żeby służyć pomocą samorządom” - zapewniała na konwencji Dorota Niedziela, wicemarszałek sejmu.

 



Film wykonany przez Studio Droga Kreatora.