To kierowca skody wymusił pierwszeństwo – AKTUALIZACJA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 sierpnia 2019 10:44

Znamy okoliczności wczorajszego karambolu w Oświęcimiu, o którym pisaliśmy w eFO. Kierowca jednego z samochodów wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło około godziny 17 na skrzyżowaniu ulic Śniadeckiego i Tysiąclecia w Oświęcimiu.

Kierujący skodą fabia mieszkaniec Raciborza wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu oplem astra mieszkańcowi Oświęcimia. Doszło do zderzenia obu pojazdów. W jego wyniku opel uderzył jeszcze w hyundaya nauki jazdy, prowadzonego przez mieszkankę powiatu wadowickiego.

Ratownicy medyczni przewieźli do szpitala pasażerkę opla, którą strażacy musieli uwolnić z auta, gdzie była zakleszczona, za pomocą sprzętu hydraulicznego. Na badania na szpitalny oddział ratunkowy trafiła także 10-letnia córeczka kierowcy opla, a także instruktor nauki jazdy i jego kursantka.

Zobacz również:

Karambol przy OCK – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa