To już pewne: Opieka medyczna w Kętach nie jest zagrożona

0 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   11 stycznia 2019

To już pewne: Opieka medyczna w Kętach nie jest zagrożona. Rada Miejska w Kętach wyjaśniła sprawę nocnej i świątecznej opieki medycznej.

Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Kętach wyjaśniła się sprawa nocnej i świątecznej opieki medycznej, którą obecnie świadczy Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kętach.

Dyżury będą zapewnione

“Serdeczne podziękowania za ścisłą współpracę składam Staroście Powiatu Oświęcimskiego Panu Marcinowi Niedzieli, Dyrektorowi Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kętach Panu Adamowi Piskorzowi oraz Pani Sabinie Bigos-Jaworowskiej, Dyrektor Zakładu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu” – mówi Krzysztof Jan Klęczar, burmistrz Kęt – “Wyrażam także podziękowania dla zespołu lekarzy, którzy zadeklarowali chęć objęcia dyżurów na terenie Gminy Kęty.

O sprawie pisaliśmy 5 stycznia

Opieka medyczna w Kętach nie jest zagrożona

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa