Tir potrącił rowerzystkę. Utrudnienia na krajówce – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   7 maja 2018 12:34

Dzisiaj przed południem na ulicy Kościuszki w Kętach tir potrącił rowerzystkę. Starsza kobieta pojechała do szpitala. Na drodze krajowej nr 52 obowiązuje ruch wahadłowy.

Do potrącenia kobiety doszło w rejonie przejścia dla pieszych niedaleko przejazdu kolejowego. Na razie nie znamy okoliczności tego wypadku.

Ranną rowerzystką zajęli się ratownicy medyczni, którzy wydobyli ją spod ciągnika siodłowego i karetką przetransportowali do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Ruch na ulicy Kościuszki był w miejscu wypadku wstrzymany w obu kierunkach przez kilkadziesiąt minut, co spowodowało na krajówce długie korki. Aktualnie służby wprowadziły tam ruch wahadłowy (stan na godz. 12.30).

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .