Też czujecie woń kampanii wyborczej? – FELIETON

0 Jan Maciej Tetich  |   Fakty,Publicystyka  |   5 czerwca 2018

Wszyscy zarzekają się, że nie robią jeszcze nic pod kątem zbliżających się wyborów samorządowych, bo oficjalnego ogłoszenia kampanii jeszcze nie było i agitować im nie wolno. Tym razem chyba jednak „ciemny lud” tego nie kupi.

W ubiegłym tygodniu Beata Szydło przyjechała do Oświęcimia namaścić starostę Zbigniewa Starca na kandydata Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Oświęcimia. Starostwo zwabiło dziennikarzy na to wydarzenie, oficjalnie zapraszając ich do swojej siedziby na konferencję prasową.

W czwartek do stolicy powiatu przyjeżdżają “wszyscy święci” z samorządu wojewódzkiego, by piać o osiągnięciach i planach, dzięki którym Małopolska jest / będzie krainą mlekiem i miodem płynącą.

A wszyscy podkreślają, że kampania wyborcza jeszcze nie ruszyła i klną się na wszelkie świętości, że to jeszcze nawet nie wyborcze podrygi.

Przeczytaj również:

Beata Szydło namaściła Zbigniewa Starca na kandydata na prezydenta Oświęcimia

 

Władze Małopolski o rozwoju Oświęcimia

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa