• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Taśma z nabojami z drugiej wojny światowej w Sole w Kętach - FOTO

Reklama

22-letni pan Eryk z Witkowic natknął się na niezwykłe znalezisko. Spacerując nad Sołą w Kętach dostrzegł w korycie rzeki kilka nabojów.

Gdy młody człowiek sięgnął do wody, okazało się, że to nie pojedyncza amunicja, ale taśma z nabojami. O znalezieniu militariów witkowiczanin powiadomił operatora numeru alarmowego 112. Zabezpieczyli je policjanci z Komisariatu Policji w Kętach. Jednocześnie powiadomili dyżurnego Centralnego Ośrodka Koordynacji Rozminowywania o odnalezieniu taśmy z 57 sztukami amunicji pochodzącej najpewniej z czasu drugiej wojny światowej. Taśma z nabojami Taśma z nabojami