Tak młodzi ludzie widzą wolontariat – FOTO

Redakcja eFO  |   Edukacja,Fakty  |   9 listopada 2019 00:01

Ponad sto prac przysłali opiekunowie uczniów ze szkoły podstawowej w Rajsku. Do tej placówki zawitają artyści z Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.

Konkurs polegał na wykonaniu prac plastycznych obrazujących wyobrażenie wolontariatu. Prace oceniała komisja złożona z reprezentantów portalu eFO, parku Energylandia, a także fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy i Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich – Bogdan Kalus, Julia Wróblewska i generał Roman Polko.

Przedszkole lub szkoła, która zgłosi najwięcej prac będzie gościła przedstawicieli drużyny HRAP. Reprezentanci Hokejowej Reprezentanci Artystów Polskich w ustalonym wcześniej terminie opowiedzą – czym dla nich jest wolontariat, a także odpowiedzą na wszystkie pytania artystów, a także wykonają z nimi pamiątkowe zdjęcia. Tą właśnie placówką jest SP w Rajsku.

Szczegółowe wyniki konkursu podaliśmy w czwartek w materiale „Czym dla Ciebie jest wolontariat – ponad 500 prac„.

Po odbiór nagród zapraszamy w sobotę 9 listopada na oświęcimskie lodowisko – jest to najważniejszy warunek konkursu. Prezentujemy prace  osób, które otrzymały nagrody i wyróżnienia:

 

 

 

Zobacz również:

Oddaj krew przed meczem Szósty dla Sześciu – FOTO

Drużyna Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy zaprasza na mecz – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .