Tablice świetlne na przystankach? To możliwe – FILM

Paweł Wodniak  |   Fakty,Turystyka  |   25 lutego 2019 18:00

Niewykluczone, że wkrótce na 11 oświęcimskich przystankach autobusowych pojawią się tablice świetlne. To jeden z elementów zmian wprowadzanych przez MZK.

Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu już teraz udoskonala i pracuje nad wprowadzeniem systemu on time (na czas). Posiadacze smartfonów i tabletów sprawdzą dzięki niemu czy autobus przyjedzie na przystanek na czas, czy też spóźni się, stojąc w korku.

Ponadto MZK złożył wniosek o dofinansowanie z funduszy unijnych zakupu jednego autobusu elektrycznego, 11 tablic w ramach dynamicznej informacji pasażerskiej i trzy biletomaty. Zakupy będzie współfinansował samorząd Oświęcimia.

Mówi o tym Bożena Fraś, prezes MZK w Oświęcimiu.

 

 

Promocja w eFO. Gdy bolą stawy…

Kiedy #szukasz kojącej ulgi po treningu, sięgnij po Aloe MSM Gel:) Aloe MSM Gel łączy #potęgę organicznego związku…

Opublikowany przez Agencja Forever Niedziela, 24 lutego 2019

 

Jeśli jesteś sportowcem w szczytowej formie, weekendowym wojownikiem, czy po prostu chcesz cieszyć się większą swobodą w…

Opublikowany przez Agencja Forever Niedziela, 24 lutego 2019

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa