Szukamy dwóch zaginionych owczarków niemieckich

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   10 marca 2016 16:27

Dzisiaj nad ranem w Porębie Wielkiej zaginęły dwa owczarki niemieckie. Właściciele szukają psów i proszą o pomoc Czytelników Faktów Oświęcim.

Ramzes jest długowłosy, ma sześć lat. Roki ma krótką sierść i około trzy-cztery lata. Wieku nie można dokładnie określić, bo to adoptowany wilczur.

Oba owczarki są czarno-brązowe i zadbane. Nie mają obroży, gdyż przebywały na ogrodzonej prywatnej posesji. Konkretnie przy ulicy Pólka w Porębie Wielkiej. Są łagodne, ale trudno powiedzieć, jak zachowują się poza swoim terytorium

Właściciele poszukują wilczurów. O ich ucieczce powiadomili policję i okoliczne gminy. Podkreślają, że psy na pewno będą się trzymać razem chyba, że rozdzieli ich ludzka ręka. Za pomoc w ich odnalezieniu oferują nagrodę.

Informacje o owczarkach niemieckich można przekazywać bezpośrednio do właścicieli pod numer telefonu 509 571 695 lub też za pośrednictwem naszej redakcji.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .