Szkoła Rysunku Zalubowski. Szkoła dla ludzi z pasją

0 Materiał sponsorowany  |   Edukacja,Fakty  |   1 grudnia 2018

Masz talent, lubisz rysować, chcesz, by Twoje rysunki były coraz ciekawsze? Skorzystaj z zajęć Szkoły Rysunku Zalubowski w Oświęcimiu.


Szkoła Rysunku Zalubowski

Uczestnicy w trakcie zajęć opanują warsztat rysunkowy z zagadnieniami perspektywy linearnej i malarskiej, proporcji, światłocienia i modelunku przestrzennego oraz zastosowań rozmaitych narzędzi i technik plastycznych, ale też poznają elementy wiedzy o sztuce, kulturze historycznej i współczesnej popkulturze, przyrodzie i wielu innych dziedzinach interesujących dla artystów. Rysunek stanie się w tym wypadku narzędziem do szczególnego skupienia w badaniu i rozumieniu zjawisk otaczającego nas świata.

Atrakcyjne i twórcze spędzanie czasu

Zajęcia Szkoły Rysunku Zalubowski dla starszych uczestników są sposobem na przygotowanie się do interesujących ich kierunków studiów lub innych egzaminów plastycznych albo na atrakcyjne i twórcze spędzanie czasu poprzez realizację ukochanego hobby. Zajęcia rysunku to szansa przygotowania się do wykonywania zawodu na rynku wydawniczym i reklamy, w mediach, w dyscyplinach projektowych zwłaszcza architekturze, projektowaniu graficznym i wzornictwie przemysłowym, ale także możliwość samorealizacji w bardzo twórczy i ciekawy sposób.

 

Pewność siebie i satysfakcja

Dla dzieci i młodszych uczestników nauka rysunku jest kapitalnym wsparciem rozwoju kreatywności, sprawności intelektualnych i charakterologicznych, zdolności obserwacyjnych i poznawczych, ale także sprawności manualnej. Warto jednak dodać, że jest także przygodą i w sensie symbolicznym podróżą małych odkrywców. Lekcje rysunku prowadzone są w miłej atmosferze a twarze, zwłaszcza tych najmłodszych uczniów z reguły wesołe i uśmiechnięte, bo udane rysunki nie tylko uczą ich wielu rzeczy, ale też dodają pewności siebie i satysfakcji.

 

Szkoła Rysunku Zalubowski działa od 2002 roku

Obecnie wliczając oświęcimską, posiada filie w siedmiu miastach. W tym czasie uczęszczało na jej zajęcia wielu dzisiaj już absolwentów, studentów i uczniów szkół średnich oraz uczelni artystycznych i politechnicznych w całym kraju.

Opiekunami oświęcimskiej filii będą Wojciech Piechoński, absolwent Wydziału Grafiki ASP w Krakowie oraz Natalia Socha, która rozpoczęła studia na wydziale malarstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, a aktualnie jest studentką Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na ASP w Krakowie.

 

Bezpłatne zajęcia

Wszystkich chętnych do zapisu na pierwsze, bezpłatne zajęcia próbne zapraszamy na stronę oswiecim.zalubowski.pl oraz do kontaktu mailowego galeria@galeriazalubowski.pl lub telefonicznego pod numerem 502 027 408.

Na stronie internetowej i Facebooku można znaleźć więcej informacji na temat zajęć.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa