Sześćdziesięciu strażaków walczyło z pożarem

Redakcja FO  |   Fakty  |   10 października 2019 20:18

Sześćdziesięciu strażaków od godziny 12.30 walczyło z pożarem stolarni w Brzeszczach przy ulicy Przemysłowej. W pożarze nikt nie odniósł obrażeń.

Pracownicy, ze względu na szybki rozwój pożaru nie ugasili ognia przy pomocy gaśnic proszkowych. Potrzebna była pomoc specjalistów.

„Uratowano część pomieszczeń z maszynami stolarskimi o wartości ok 300 tysięcy złotych. Część obiektów spłonęła” – relacjonuje młodszy brygadier Zbigniew Jekiełek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Przy  gaszeniu pożaru pracowało 15 zastępów.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa