Sylwestrowe akcesoria miały przy, a nawet na sobie – FILM, FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   4 stycznia 2018

Panie z Oświęcimia i okolic licznie przyszły na ostatnie w 2017 roku „Kino dla kobiet”. Obejrzały trzecią część „Listów do M”. Imprezie patronują Fakty Oświęcim.

„Kino dla kobiet” to autorski projekt Planet Cinema w Oświęcimiu, którego pomysłodawczynią, organizatorem i reżyserem jest Magdalena Etmańska, wicedyrektor kina.

W ostatnim spotkaniu w 2017 roku wraz ze współpracownikami przygotowała liczne konkursy i zabawy. Nie zabrakło akcentów sylwestrowych i noworocznych. Tym bardziej, że wiele pań akcesoria sylwestrowe miały przy sobie lub na sobie. Dodatkowo na stoisku sponsorskim „Mydlarni u Franciszka” mogły zadbać o swoje dłonie.

Zanim zgasły światła na największej w Planet Cinema sali kinowej, światła bywalczynie imprezy obejrzały pokaz barmański w wykonaniu Dawida Kawłatowa.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa