Strażacy ruszyli na pomoc psu – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 maja 2018 09:28

Wczoraj wieczorem w Polance Wielkiej strażacy ruszyli na pomoc psu, który nabił się na metalowe ogrodzenie. Akcja zakończyła się pomyślnie.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło na jednej z posesji przy ulicy Północnej. Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu po otrzymaniu zgłoszenia do akcji wysłał druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej.

Strażacy po przyjeździe na miejsce zastali mężczyznę, podtrzymującego na rękach owczarka niemieckiego, który przeskakując ogrodzenie, tylną częścią tułowia nabił się na jego metalowe elementy.

Na miejsce zdarzenia przyjechał także lekarz weterynarii. Podał psu znieczulenie i wówczas strażacy mogli zdjąć zwierzę z płotu. Owczarek trafił na stół operacyjny, gdzie przeszedł zabieg.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .