Starostwo kibicuje biało-czerwonym

Jola Wodniak  |   Fakty  |   19 czerwca 2018 13:27

Urzędnicy Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu zakończą dzisiaj pracę godziną wcześniej. Dzięki temu obejrzą mundialowy mecz Polska – Senegal.

Część urzędów, na co dzień czynnych do godziny 14.30 lub 15, we wtorki pracuje dłużej. Są wówczas otwarte do godziny 17, by mogły w nich załatwić swoje sprawy osoby pracując na tzw. dniówki.

Starostwo i podległe mu instytucje zamkną dzisiaj swoje drzwi o godzinie 16, aby ich pracownicy swobodnie mogli dotrzeć na godzinę 17 do miejsc, gdzie będą kibicować biało-czerwonym. Zresztą trudno się spodziewać, by dzisiaj, w ten szczególny wtorek, interesanci przed godziną 17 szturmowali biura i urzędy.

„Mecz Polska – Senegal obejrzę u siebie w domu na 65-calowym telewizorze. Mam już przygotowaną koszulkę w barwach narodowych oraz inne, niezbędne akcesoria kibica” – mówi we wtorkowe popołudnie Zbigniew Starzec, starosta oświęcimski

Miejscy urzędnicy nie mają tyle szczęścia, co ich koleżanki i koledzy ze starostwa. Jak poinformował Fakty Oświęcim Marek Tarnowski, naczelnik wydziału promocji oświęcimskiego magistratu, Urząd Miasta Oświęcim jest dzisiaj czynny do godziny 17.

Miasto w Rynku Głównym przygotowało Strefę Kibica, gdzie zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej. W strefie nie pojawi się jednak Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia.

„Jestem w delegacji, ale będę oglądał mecz ze znajomymi, oczywiście kibicują biało-czerwonym” – informuje eFO włodarz miasta zza kierownicy samochodu

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa