Starosta zażąda pieniędzy od prezydenta?

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 kwietnia 2017

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu postanowiło, za namową mieszkańców, stworzyć dodatkowe wejście na teren szpitala. Miasto obiecało pełną współpracę, po czym zaczęło się wahać.

Pierwszą część historii południowego wejścia do powiatowej lecznicy opublikowaliśmy TUTAJ.

Jutro rano w Faktach Oświęcim pojawi się część druga. Napiszemy w niej o planach, w dużej mierze zrealizowanych, utworzenia wejścia od ulicy Dąbrowskiego, na które nie zgadzają się mieszkańcy około 40 mieszkań bloku vis a vis nowej furtki.

Zacytujemy także starostę oświęcimskiego, który zapowiedział, że zażąda od miasta zwrotu poniesionych przez powiat kosztów, jeśli magistrat nie wywiąże się ze swoich zobowiązań w ramach tej niewielkiej inwestycji.

Zamieśmy też kilka innych zaskakujących informacji, które pokażą, jak ważne są konsultacje władz z mieszkańcami.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa