Sprawca wypadku poszedł za kraty

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   5 listopada 2019 12:58

Policjanci z Oświęcimia zatrzymali 28-letniego mieszkańca miasta, poszukiwanego przez sąd. Sprawca wypadku drogowego poszedł na dwa miesiące za kraty.

Kryminalni z oświęcimskiej komendy, zajmujący się poszukiwaniami osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości, ustalili, że 28-latek właśnie wrócił z Niemiec i przebywa na osiedlu Zasole.

Weszli do mieszkania, gdzie zastali mężczyznę, skazanego przez sąd za spowodowanie wypadku drogowego i ukrywającego się od dwóch miesięcy. Policjanci przetransportowali poszukiwanego do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi dwa miesiące.

„Przypominamy, że na każdej stronie internetowej policji, znajdują się komunikaty dotyczące osób poszukiwanych. W przypadku posiadania informacji o miejscu pobytu poszukiwanego, prosimy o kontakt z jednostką policji prowadzącą poszukiwania lub najbliższą jednostką policji. Zapewniamy anonimowość” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa