Sprawca przemocy wyszedł z więzienia i trafił do aresztu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 września 2021 17:14

25-letni mężczyzna po wyjściu z więzienia złamał sądowy zakaz kontaktowania się z siostrą, nad którą się znęcał. Od razu trafił za kratki.

Mieszkańca Osieka w ubiegłym roku sąd skazał za znęcanie się nad siostrą. Ponadto wydał mu nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Pod koniec sierpnia 25-latek wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał półroczny wyrok za przestępstwa internetowe. W miniony weekend, wbrew zakazowi, odwiedził swoją siostrę. Po pijanemu wszczął awanturę i groził 18-latce.

Mężczyzna trafił najpierw do oświęcimskiej komendy policji, a następnie przed oblicze prokuratora. Usłyszał zarzuty naruszenia sądowych zakazów i stosowania gróźb karalnych.

25-letni mężczyzna po wyjściu z więzienia złamał sądowy zakaz kontaktowania się z siostrą, nad którą się znęcał. Od razu trafił za kratki.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .