Spowodował kolizję, a jechał bez prawa jazdy – AKTUALIZACJA

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 listopada 2018

Mężczyzna, który wyprzedzając kolumnę samochodów, zderzył się z jednym z nich, spowodował nie wypadek, ale kolizję. Ponadto prowadził pojazd nie mając uprawnień.

Okoliczności zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w godzinach przedpołudniowych w Kętach, pisaliśmy na łamach eFO w notatce „Zderzenie podczas wyprzedzania. Ruch wahadłowy”.

Teraz już wiemy, że kobieta, która trafiła do szpitala na badania, wyszła z niego bez poważniejszych obrażeń ciała, a jedynie z lekkimi stłuczeniami. Dlatego też policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję, której sprawcą uznali kierowcę hondy civic.

Ponadto w trakcie pracy na miejscu zderzenia samochodów mundurowi ustalili, że mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu mimo, że nie posiada uprawnień do kierowania. Odpowie zatem nie za jedno, ale za dwa wykroczenia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa