Sportowe pożegnanie wakacji na orliku

Jola Wodniak  |   Fakty  |   1 września 2015 19:33

Animatorzy pracujący na orliku w Brzezince  zorganizowali gry i zabawy dla dzieci  oraz młodzieży ze środowiska lokalnego. Chętnych  do zabawy nie brakowało.

– Pogoda dopisała, żar lał się z nieba, ale to naszym orlikowiczom nie przeszkadzało – relacjonuje Ewelina Sikora, jedna z animatorek. – Zawzięcie rywalizowali podczas wyścigów w workach czy grze dwa ognie.

Dzieci mogły skorzystać z kąpieli wodnych oraz słodkiego poczęstunku ufundowanego przez organizatora akcji Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Brzezince.

– Wszyscy świetnie się bawili, wszystkie zabawy odbywały się zgodnie z zasadami fair play – dodaje Sikora. – Dzięki tej akcji dzieci oraz młodzież mogła zobaczyć w jak ciekawy sposób można spędzić czas wolny oraz ze świat poza wirtualny też może być ciekawy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .