Spłonęła altana, zawalił się dach

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   27 sierpnia 2016 17:16

W ostatniej dobie strażacy wyjeżdżali m.in. do pożaru altany w Oświęcimiu i zawalonego dachu w Nowej Wsi. W obie akcje zaangażowani byli zarówno strażacy zawodowi, jak i druhowie ochotnicy.

W altanie przy ulicy Szpitalnej w Oświęcimiu ogień pojawił się w piątek wieczorem. Na miejsce pojechały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu.

Kiedy 12 ratowników przyjechało do pożaru, altana była już całkowicie spalona. Jak nas poinformował oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, praca strażaków polegała tam na dogaszeniu ognia, zabezpieczeniu terenu i przeszukaniu, czy nie było poszkodowanych.

Dzisiaj wczesnym rankiem doszło do częściowego zawalenia się dachu w domu przy ulicy Oświęcimskiej w Nowej Wsi. W tym przypadku do akcji wyjechały zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kętach i Nowej Wsi – 18 osób – i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu – 12 osób.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .