Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   21 października 2020 05:51

Pani Kasia, bohaterka metamorfozy, dokonała czegoś absolutnie wspaniałego. We współpracy z dietetykiem z gabinetu Projekt Zdrowie, pozbyła się 33 kilogramów i odmieniła swoje życie. 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panią Kasią.

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?

Decyzja ta nie należała do najłatwiejszych, miałam wiele obaw. Jestem objęta leczeniem onkologicznym, przeszłam bardzo ciężki zawał serca, oraz usunięcie tarczycy. Najbardziej zależało mi na poprawie stanu zdrowia, moja waga wskazywała prawie 123kg, a przejście kilku kroków było sporym wyczynem.

Momentem przełomowym były zakupy, nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego rozmiaru, powiedziałam sobie, że muszę to zmienić.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?

Niezdrowe jedzenie, nadmierna ilość soli i cukru, przetworzone produkty, podjadanie. Moim najgorszym nawykiem w tamtym czasie było zjadanie tabliczki czekolady przed snem.

 

 

Co Panią najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?

Kiedy podjęłam walkę o lepszą siebie, motorem napędowym była  Pani dietetyk. W czasie kuracji bardzo mocno wspierają mnie również moje kochane dzieci – Asia i Kubuś. Bez tych wspaniałych osób nie wiem, czy dałabym radę. Motywowały mnie również efekty – spadek masy ciała i centymetrów. Włączyłam aktywność i od razu poczułam się lepiej.

Czy brakowało Pani czegoś podczas diety?

Zdecydowanie nie! Choć nie ukrywam, że początki były ciężkie. Moja dieta była tak zbilansowana, że szybko nauczyłam się zdrowych nawyków. Odkryłam prawdziwy smak truskawki, bez kubka śmietany i cukru. Pomidor i każde inne warzywo bez ogromu soli też smakuje obłędnie.

Co powiedziałaby Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?

Myślę, że nie muszę nic mówić. Sama jestem żywym przykładem powiedzenia ,, Chcieć, to móc’’. Skoro ja w wieku 51 lat dałam radę, to tylko dowód na to, że każdy może. Trzeba tylko w siebie uwierzyć.

Czy jest Pani zadowolona z efektów, które udało się do tej pory Pani osiągnąć?

Oczywiście! Tyle już osiągnęłam, ale walczę o więcej.

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia gabinetu Projekt Zdrowie?

Z całego serca polecam. Chciałabym wszystkim powiedzieć, że jeżeli chcą coś zmienić na lepsze w swoim życiu, to powinni odwiedzić gabinet Projekt Zdrowie. Nie należy się wstydzić się swoich słabości, tylko trzeba uwierzyć w siebie, a można wiele osiągnąć.

Nic dodać, nic ująć.  Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces. Zadzwoń pod numer 533 361 908 i zarezerwuj najbliższy wolny termin lub wypełnij i wyślij zgłoszenie na stronie www.oswiecim.projektzdrowie.info

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa