Sonda eFO: wygrywa Trzaskowski, Duda drugi, Hołownia trzeci

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 czerwca 2020 16:27

W sondzie Faktów Oświęcim wybory prezydenckie wygrywa Rafał Trzaskowski. Na drugiej pozycji jest Andrzej Duda. Podium zamyka Szymon Hołownia.

Nasza sonda trwała sześć dni. Z jednego numeru IP można było oddać tylko jeden głos. W głosowaniu uczestniczyły 2562 osoby. Punkty procentowe podajemy w zaokrągleniu do pełnych liczb.

Na pierwszym miejscu znalazł się Rafał Trzaskowski z wynikiem 917 głosów (36 procent). Na Andrzeja Dudę zagłosowało 614 osób (24 proc.), a na Szymona Hołownię 361 osób (14 proc).

Kolejne miejsca zajmują Krzysztof Bosak z 317 głosami (12 proc.), Robert Biedroń z 89 głosami (3 proc.), Władysław Kosiniak-Kamysz z 62 głosami (2 proc.) oraz Stanisław Żółtek z 21 głosami, Waldemar Witkowski z 19 głosami, Paweł Tanajno z 15 głosami, Mirosław Piotrowski także z 15 głosami (wszyscy po 1 proc.). Na końcu listy znajduje się Marek Jakubiak z dziewięcioma głosami (poniżej procenta).

72 osoby (3 proc.) zadeklarowały, że nie wezmą udziału w głosowaniu, a 51 (2 proc.) nie jest zdecydowanych, na kogo zagłosuje.

Zobacz również:

Jak zagłosują czytelnicy Faktów Oświęcim – SONDA

 

Komentarze
 • 26 czerwca 2020 23:20

  Mario1100

  Srały pszczółki będzie wiosna

 • 4 lipca 2020 14:23

  Marko

  Rafał Trzaskowski nie jest żadnym liberałem. Reprezentuje partię, która najczęściej podnosiła podatki, próbowała kontrolować niemal każdy proces gospodarczy, i to w sposób rodzący gigantyczną korupcję. Poglądami, które ujawniał jeszcze przed kampanią wyborczą, raczej pasowałby do jakiejś neomarksistowskiej bandy, która chce przeprowadzać rewolucję kulturalną, finansując ruchy LGBT i dając pieniądze na miejskich zadymiarzy.

 • 4 lipca 2020 14:23

  Marko

  Duda wygraj to w 2 turze bo nie chcemy tych złodziej z PO, trzeba pokazać Trzaskowskiemu gdzie jego miejsce, kłamca nie wie nawet kiedy był posłem i jak głosował, a teraz w kampanii mydli oczy wyborcom…wielkie nie dla złodziej z PO…

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa