Śmierć nadjechała mercedesem

0 Redakcja FO  |   Fakty  |   11 września 2019 17:29

Rowerzysta zginął dzisiaj w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia.  Droga jest zablokowana, a w miejscu wypadku pracują służby i prokurator.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło około godz. 16.30 na drodze wojewódzkiej nr 933, w pobliżu skrzyżowania z Balicami, Dworcową i Turystyczną.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z oświęcimskiej drogówki wynika, że kierowca ciężarowego mercedesa na przejściu dla pieszych potrącił rowerzystę.

„W wyniku potrącenia rowerzysta  poniósł śmierć na miejscu. Aktualnie na miejscu pracują służby ratunkowe w związku z tym droga została zamknięta dla ruchu” –  mówi faktom Oświęcim aspirant Sztabowa Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Obecne na miejscu służby kierują pojazdy na objazd.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa