Śmierć na drodze. Nocny wypadek w Grojcu – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   31 marca 2017

Około 50-letnia kobieta zginęła w wypadku drogowym. Doszło do niego około godziny 23.20 na ulicy Głównej w Grojcu.

W wypadku zderzyły się czołowo mercedes prowadzony przez 19-letniego mężczyznę i fiat seicento, za kierownicą którego siedziała około 50-letnia kobieta. Na miejsce zdarzenia natychmiast po zgłoszeniu wyjechało pogotowie ratunkowe, policja oraz straż pożarna z Grojca i Oświęcimia.

Strażacy wydobyli z fiata nieprzytomną kobietę, siedzącą za kierownicą. Ratownicy podjęli reanimację. Pomimo długiej akcji resuscytacyjnej, nie udało się przywrócić funkcji życiowych kierującej. Kobieta zmarła. Jadącym w mercedesie kierowcy i pasażerce, jego mamie, nic się nie stało.

Ślady na miejscu tragicznego wypadku do późnych godzin nocnych zabezpieczali i zbierali policjanci z oświęcimskiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Przyczyny i okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalą w śledztwie ich koledzy z wydziału kryminalnego.

Jest to czwarty drogowy wypadek śmiertelny w tym roku. W całym 2016 roku na drogach powiatu oświęcimskiego było ich pięć.

 

Grojec, śmierć, wypadek, śmiertelny, zginęła, zderzenie

Akcję reanimacyjną prowadzili ratownicy z pogotowia ratunkowego i strażacy. Fot. Oswiecim112.pl

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa