Sklep Action od dzisiaj w Oświęcimiu – FILM, FOTO

Materiał zlecony  |   Fakty  |   16 stycznia 2020 12:03

Sieć Action otworzyła dzisiaj swój dyskont niespożywczy w Oświęcimiu. Od rana przez sklep przewijają się tłumy klientów chcących skorzystać z promocji.

„W nowy rok wchodzimy bardzo dynamicznie, otwierając dwa sklepy: w Oświęcimiu i Żyrardowie. To najlepsza zapowiedź dalszego rozwoju sieci Action na polskim rynku. Nasze plany na 2020 rok są naprawdę ambitne” – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska. 

Sklep Action w Oświęcimiu, o powierzchni około tysiąca metrów kwadratowych, jest zlokalizowany przy ulicy Konarskiego 30 A.

Klienci znajdą tu około sześć tysięcy produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących między innymi higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, majsterkowanie (DIY) oraz rzemiosło.

 

 

Ponad 2000 artykułów będzie można kupić za mniej niż pięć złotych

„Sklep w Oświęcimiu zapewnia naszym klientom wygodne zakupy i łatwy dostęp do produktów. Cieszymy się, że możemy im to zaoferować – mówi Sławomir Nitek. Action w Oświęcimiu zatrudnia 15 osób, dla klientów jest dostępny parking.

Dzięki otwarciu sklepu w Oświęcimiu, Action wzmacnia swoją obecność na południu Polski.

 

„Koncept Action jest bardzo dobrze przyjmowany i doceniany przez Polaków. Stawiamy na produkty wysokiej jakości w najniższych, możliwych cenach i szeroki asortyment, zmieniający się co tydzień. W naszych sklepach nigdy nie jest nudno” – podkreśla Sławomir Nitek.

Sieć Action weszła do Polski w październiku 2017 roku, uruchamiając sześć sklepów, które szybko zyskały popularność. Firma posiada swoje biuro w Katowicach i centrum dystrybucyjne w Osłej na Dolnym Śląsku. 

 

„Celem Action na kolejne lata jest otwarcie wielu nowych sklepów, dzięki czemu będziemy bliżej naszych klientów. Chcemy, aby każdy mógł podnosić komfort swojego życia, niezależnie od tego, jakim budżetem dysponuje” – dodaje dyrektor.

 

 

Sklep w Oświęcimiu dostępny jest dla klientów w godzinach 9-21 w dni powszednie i soboty oraz 9-20 w niedziele handlowe.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa