Siedem osób walczy o stanowiska dyrektorów

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 kwietnia 2016 15:38

Minął termin składania ofert na konkurs na dyrektorów szkół, ogłoszony przez Janusza Chwieruta, prezydenta Oświęcimia. Konkurs dotyczy trzech szkół miejskich.

Mowa o Szkole Podstawowej nr 9, którą kieruje Agata Michalska, Miejskim Gimnazjum nr 2, kierowanym przez Grażynę Korczyk i Miejskim Gimnazjum nr 3, w którym ster dzierży Barbara Faruga.

Na konkursy do Zarządu Szkół i Przedszkoli Miejskich w Oświęcimiu napłynęło w sumie siedem ofert. Na stanowisko dyrektora Dziewiątki chętne są dwie osoby, podobnie jak w przypadku Trójki. Dwójką chciałyby kierować trzy osoby. Żadna z pań aktualnie zasiadająca w dyrektorskim fotelu nie złożyła oferty.

Otwarcie kopert nastąpi 28 kwietnia. Wyniki konkursu będą znane na początku maja.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .