Serca Świateł dla Pawła Adamowicza

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 stycznia 2022 15:55

W piątek mieszkańcy Polski uczczą pamięć zamordowanego przed trzema laty prezydenta Gdańska. Zaprotestują też przeciwko mówię nienawiści.

Akcję Serca Świateł dla Pawła Adamowicza organizuje Komitet Obrony Demokracji.

„Wzbudzanie nienawiści wcześniej czy później zawsze zbiera żniwo. Nie pozwólmy sobie tego robić. Nie róbmy tego” – apeluje KOD.

W Małopolsce Serca Świateł zapłoną w Bochni, Chrzanowie, Gorlicach, Krakowie, Niepołomicach, Nowym Sączu, Oświęcimiu, Suchej Beskidzkiej, Tarnowie i Zakopanem.

Spotkanie w Oświęcimiu w piątek 14 stycznia rozpocznie się o godzinie 18 na Rynku Głównym.

Paweł Adamowicz zmarł 14 stycznia 2019 roku wskutek ran zadanych dzień wcześniej przez zamachowca podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku.

Komentarze
  • 13 stycznia 2022 17:04

    Marek_Markowski

    znicze zapłoną we wszystkich mieszkaniach które posiadał Adamowicz,bedzie jasno w Gdańsku,pierwszymi hejterami którzy atakowali Adamowicza byli politycy platformy i gazeta wyborcza,bo ośmielił się kandydować przeciwko juniorowi Wałąsie,ale nekrofile z kodu i inni wykorzystają kazdą okazję do zadymy..Po Koscielniku to kolejny wasz święty..to też ewenemet by protestować przeciwko sobie,ustawić lustro i wrzeszczeć….a dusza zmarłego wykorzystana przez kod do egzorcyzmów..bedzię się błąkac po wsze czasy w nicosci….

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .