Seniorka zobaczyła obcych. Zadziałała

Redakcja eFO  |   Fakty  |   11 czerwca 2021 11:04

Czujna seniorka prawidłowo zareagowała na osoby obce, które chciały wejść na jej posesję. Zadzwoniła na numer alarmowy.

Na numer alarmowy 112 zadzwoniła 70-letnia mieszkanka Bobrka, która przekazała, że na jej posesję chcą wejść kobieta i mężczyzna, którzy mają dokonać pomiarów gruntów. 

„Najbliżej miejsca zamieszkania seniorki znajdowali się dzielnicowi, więc podjęli interwencję” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W trakcie legitymowania policjanci ustalili, że osobami dokonującymi pomiarów jest para geodetów wykonujących zlecone prace geodezyjne.

„Na pochwałę za prawidłową reakcję zasługuje kobieta, która widząc nieznane osoby,  znajdujące się w otoczeniu jej posesji wzywając służby, wykazała się wyjątkową czujnością i ostrożnością w kontaktach z osobami obcymi” – dodaje Jurecka.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .