Senior wjechał rowerem wprost przed samochód – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   5 października 2020 17:58

Dzisiaj po godzinie 14 na ulicy Olszewskiego w Oświęcimiu doszło do zdarzenia drogowego. Uczestniczący w nim senior trafił do szpitala.

88-latek zjechał z chodnika wprost na przejście dla pieszych. Miał szczęście, bo młoda oświęcimianka dopiero co zjechała renaultem z ronda i nie zdążyła się rozpędzić. Doszło jednak do potrącenia miejscowego seniora.

Do akcji ratunkowej natychmiast przystąpili młodzi ludzie, którzy zatrzymali się na widok potrącenia, a także kierująca renaultem. Opiekę nad seniorem po kilku minutach przejęli ratownicy z pogotowia ratunkowego, którzy przewieźli rowerzystę na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Sprawą zajęli się policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Aktualizacja:

Po badaniach lekarskich okazało się, e 88-latek doznał jedynie niegroźnych stłuczeń.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .