Senior wjechał rowerem wprost przed samochód – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   28 maja 2019 14:23

88-letni senior doznał poważnych obrażeń ciała w wyniku wypadku drogowego. Doszło do niego po godzinie 13 na ulicy Zaborskiej w Oświęcimiu.

Rowerzysta jechał ścieżką rowerową od strony Zaborza w kierunku Starego Miasta. W przeciwną stronę podążał mercedesem 25-letni kierowca. Na wysokości ulicy Porębskiego senior skręcił ze ścieżki na jezdnię na przejście dla pieszych wprost przed samochód osobowy.

88-latek z dużą siłą wpadł na mercedesa. Prawdopodobnie uderzył głową w dach pojazdu. Bezpośrednio po zdarzeniu nie było z nim kontaktu. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł go do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Na miejscu wciąż pracują policjanci z oświęcimskiej drogówki (stan na godz. 14.10), którzy po oględzinach miejsca wypadku przywrócili już ruch na tym odcinku ulicy Zaborskiej.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnią funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .