Senior potrącił nastolatka, bo go nie widział

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 września 2019 15:58

Dzisiaj około godziny 15 na przejściu dla pieszych 84-latek potrącił nastolatka. Ratownicy medyczni zabrali chłopaka, który doznał urazu głowy, do szpitala.

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Słowackiego w pobliżu ośrodka zdrowia. Ze wstępnych ustaleń policjantów z oświęcimskiej drogówki wynika, że 15-letni oświęcimianin przechodził przez przejście dla pieszych od strony ulicy Okrzei w kierunku Kochanowskiego.

Samochody nadjeżdżające z południa, od strony ulicy Zaborskiej, zatrzymały się, by przepuścić młodzieńca. Kiedy 15-latek był już praktycznie po drugiej strony jezdni, potrącił go 84-letni oświęcimianin, podążający fiatem seicento od strony ulicy Olszewskiego.

Młody człowiek doznał urazu głowy. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł go ambulansem do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie przechodzi badania lekarskie.

Kierujący seicentem senior tłumaczył, że nie widział przechodnia na przejściu dla pieszych.

 

 

Komentarze
  • 9 września 2019 21:03

    Piotr_Polowniak

    łotafak men, jak on mógł go nie widzieć?

    Hmm.. To samo jakby zrobić napad na bank, strzelić do policjanta naprzeciwko Nas i powiedzieć „nie widziałem go”

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .