Scandiavia Resort – znów RAZEM

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Turystyka  |   21 maja 2020 06:00

Nadszedł ten ważny dla nas wszystkich dzień, ponowne otwarcie. Nie chcemy więcej izolacji, potrzebujemy słońca i muzyki. Dlatego już w piątek 29 maja o godzinie 15 ponownie otwieramy dla Was Scandinavia Resort.

W Zatorze przy ulicy Stawowej 15 czekać będzie ogrom atrakcji. Między innymi:

Scandi Beach

Przedsmak wakacji. Letnia plaża, nieskazitelna przyroda wokół, autorskie drinki i świetna muzyka. Do tego lody, gofry i inne wakacyjne przysmaki. 

Scandi Restaurant z letnim ogródkiem

Wraz z nowym otwarciem nowa karta menu. Znajdziecie w niej również dania nawiązujące do regionu, w którym się znajdujemy – Doliny Karpia. 

Hotel Scandinavia Resort

Ruszamy ze sprzedażą noclegów w naszych skandynawskich domkach i apartamentach. 

 

Jesteśmy przygotowani do ponownego przywitania Was w naszych progach. A, że Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, zastosujemy się do wszystkich nakazów. Będzie dezynfekcja, maseczki, odległości… ale najważniejsze, że znów będziemy RAZEM.

Razem z Wami, z Waszymi rodzinami

Na najmłodszych Gości czekać będą zabawy z Kubusiem i fajne nagrody. Koniecznie musicie nas odwiedzić i sami doświadczyć pierwszych wakacyjnych wibracji. 

 

 

Jesteśmy dla Was od piątku 29 maja od godziny 15 w Zatorze na ulicy Stawowej 15.

Do zobaczenia. 

 

 

Sprawdź również:

scandinaviaresort.pl
Scandinavia Resort Zator – Restauracja i Noclegi

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .