Reklama
22 czerwca 2026, poniedziałek
Samochód uderzył w betonowy mostek i spłonął - FOTO
- Paweł Wodniak
- 26 marca 2021
- 12:02
Reklama
Minionej nocy w Osieku doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierowca chciał uniknąć przeszkody, która nagle pojawiła się na drodze.
47-latek z powiatu ostrołęckiego jechał mercedesem ulicą Czereśniową. Nagle na drodze dostrzegł sarnę. Chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem odbił kierownicą, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy mostek. Po kolizji samochód się zapalił. Mimo interwencji służb ratunkowych, mercedes doszczętnie spłonął. Natomiast kierujący, który podróżował sam, nie doznał żadnych obrażeń ciała.
