• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Samochód uderzył w betonowy mostek i spłonął - FOTO

Reklama

Minionej nocy w Osieku doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierowca chciał uniknąć przeszkody, która nagle pojawiła się na drodze.

47-latek z powiatu ostrołęckiego jechał mercedesem ulicą Czereśniową. Nagle na drodze dostrzegł sarnę. Chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem odbił kierownicą, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy mostek. Po kolizji samochód się zapalił. Mimo interwencji służb ratunkowych, mercedes doszczętnie spłonął. Natomiast kierujący, który podróżował sam, nie doznał żadnych obrażeń ciała.  width=  width=