Samochód potrącił dzieci na przejściu dla pieszych

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   21 października 2021 16:04

Troje dzieci w wieku szkolnym trafiło do szpitala po potrąceniu przez samochód osobowy. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Dzisiaj po godzinie 13 na ulicy Grojeckiej w Zaborzu dzieci wysiadły z autobusu. Trójka z nich miała wbiec na przejście dla pieszych. Wówczas potrąciła je kierująca kią kobieta.

Ratownicy medyczni na miejscu zdarzenia stwierdzili u małych pacjentów potłuczenia i zabrali ich na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

 

Komentarze
 • 21 października 2021 19:50

  Szczepan_Grzebinoga

  Bardzo mądrze zrobione przejście dla pieszych zaraz za zatrzymującym się autobusem, aż się samo prosi o wypadki

  • 21 października 2021 20:06

   Uzytkownik

   Teraz na przystanek nie będzie trzeba przechodzić przez pasy ponieważ przystanek będzie z drugiej strony

 • 21 października 2021 20:05

  Uzytkownik

  Jakby mieszkam na zaborze i opowiem jak to było. Cała sytuacja wydarzyła się około 13 gdy 3 dzieci z 1 i 2 klasy wybiegły z autobusu na pasy. Jesna dziewczynka poleciała na około 5-6 metrów. Drugi chłopczyk poleciał na ulice a 3 dziewczynka odskoczyła i zahaczyła tylko nogą. Po potrąceniu dzieci kobieta wysiadła i zaczęło chodzić w kółko i mówić:”co za dzieci” . Okazało się też ze kobietą jechała z nadmierną prędkością.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .