Sąd szukał pasera, dzielnicowi go znaleźli

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 października 2019 10:50

Oświęcimscy dzielnicowi ustalili miejsce pobytu i zatrzymali 24-letniego pasera poszukiwanego przez sąd. Dzięki temu mężczyzna odsiaduje wyrok więzienia.

Policjanci dzielnicowi wyruszyli na rutynowy obchód swojego terenu, a konkretnie osiedla Chemików w Oświęcimiu. W trakcie swojej służby ustalili, że w jednym z mieszkań może przebywać poszukiwany mężczyzna.

Poszli pod uzyskany adres i zastali tam 24-latka, który od kilku tygodni unikał wymiaru sprawiedliwości. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za paserstwo. Trafił najpierw do celi w komendzie policji, a następnie do jednego z zakładów karnych.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa