Ruszył na zielonym – AKTUALIZACJA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   7 maja 2018 14:08

Znamy wstępne przyczyny wypadku w Kętach. Kierowca tira ruszył na zielonym świetle i potrącił seniorkę. Na drodze nie ma już utrudnień.

Policjanci z oświęcimskiej drogówki wstępnie ustalili, że 23-letni kierowca dafa ruszył zestawem, gdy zapaliło się zielone światło. W tym samym momencie przez jezdnię przechodziła prowadząca rower 81-letnia kęczanka.

Doszło do potrącenia, w wyniku którego kobieta doznała poważnego urazu nogi. Trafiła na leczenie do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśni dochodzenie, które poprowadzą policjanci zespołu kryminalnego z Komisariatu Policji w Kętach.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .