Rush Of Blood, czyli autorski przebój Komodo – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   11 grudnia 2019 16:47

Komodo, czyli grupa producentów muzycznych, mieszkających w Przeciszowie, Podolszu i Dulowej stworzyli autorski utwór „Rush Of Blood”.

Trio Komodo to najdłużej działająca formacja produkująca muzykę klubową w Polsce. Początki Komodo sięgają roku 2007, gdy Alex Red, Yash i Tom Sanders wyprodukowali pierwsze wspólne produkcje muzyczne. Jednak największe rekordy popularności zdobyli w ostatnich latach za sprawą megahitów „I Just Died In Your Arms” i „Is This Love”. 

To właśnie do nich należą m.in. takie rekordy jak:
– największa liczba wyświetleń na Youtube jednego videoclipu polskiej muzyki club (blisko 100 milionów – stan na grudzień 2019)
– najczęściej odtwarzany polski utwór w zagranicznych stacjach radiowych. 

Ich singiel „I Just Died In Your Arms ” osiągnął już status potrójnej platynowej płyty, a sam utwór od czerwca 2019 gości wciąż na Airplay Top 100.

Ich domeną jest „mashupowanie” na żywo znanych klasyków podczas swoich setów, które generują duże dj’skie show. Jako dj-e swoje sety prezentowali już w kilkudziesięciu krajach, goszcząc między innymi w najmodniejszych klubach świata takich jak Pacha, Hard Rock Cafe czy Little Buddha. Do swoich muzycznych produkcji zapraszają znakomitych wokalistów – Michael Shynes, Barney Sykes, Helena Panayi, Dhany, Stephano Prunebelli.

Rush Of Blood

Tym razem grupa Komodo postanowiła zaryzykować i zaskoczyć swoich fanów czymś zupełnie nowym. „Rush Of Blood” to ich pierwszy od dwóch lat autorski utwór, stworzony we współpracy z amerykańskim wokalistą Michaelem Shynes’em. Wielokrotnie kolaborował z Komodo przy ich poprzednich utworach.

„To utwór, którym chcieliśmy pozytywnie  zaskoczyć słuchaczy i mamy nadzieję, że to się uda. Tym razem w „Rush Of Blood” usłyszycie inny klimat, który znacząco różni się od naszych poprzednich singli” – mówią Jonasz Brzeźniak, Tomasz Piasecki i Dariusz Odrzywołek, czyli grupa producentów muzycznych Komodo.

W „Rush Of Blood” ponownie można usłyszeć głos Michael’a Shynes’a, wokalisty który współpracował z trio przy poprzednich utworach. Utwór zbiera pozytywne, wręcz entuzjastyczne opinie, co miło zaskoczyło Komodo. 

“Wiele osób stwierdziło, że to klubowy kawałek z rockowym pazurem i dokładnie taki efekt chcieliśmy uzyskać. Oczywiście nie zabraknie w utworze elementów, które stylowo definiują nas jako Komodo  i zapewne każdy nasz fan od razu to wyczuje” – stwierdzają chłopaki.

W klipie jest sporo akcji, nawiązania do klimatu lat 80. i jak zwykle piękna kobieta. Główną rolę zagrała Patrycja Kamracka, którą chłopaki wybrali w castingu spośród ponad 400 zgłoszonych dziewczyn. Jest też spora gratka dla fanów klasycznych aut, w tym kultowy Chevrolet Camaro SS 300 KM z roku 1971. 

„To pierwszy teledysk od kilku lat, gdzie zobaczycie nas jako aktorów grających ważne role” – dodaje Komodo.

Klip na You Tube ma już ponad milion odsłon:

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa