Ruch wahadłowy podczas remontu wiaduktu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 czerwca 2016 11:56

Ponad miesiąc potrwa remont łączącego Oświęcim i Brzezinkę wiaduktu drogowego nad torami kolejowymi. W tym czasie na obiekcie będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

Remont wiaduktu na ulicy Męczeństwa Narodów rozpocznie się w sobotę 11 czerwca i ma się planowo zakończyć 15 lipca. Ruch poprowadzony jedną stroną jezdni będzie sterowany sygnalizacją świetlną.

– Odcinek ulicy Brzozowej od wiaduktu do wjazdu na teren firm zlokalizowanych poniżej wiaduktu ma być jednokierunkowy. Możliwe będzie wyłącznie zjechanie z wiaduktu w kierunku Brzezinki – mówi Nikolina Magiera, rzeczniczka Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami Ofiar Faszyzmu, Ostatni Etap i Kolbego.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .