Rozszczelniona klimatyzacja w sklepie. Ekspedientki w szpitalu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 czerwca 2019 20:21

Cztery ekspedientki trafiły na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu po tym, jak w jednym ze sklepów rozszczelniła się klimatyzacja.

Do zdarzenia doszło w punkcie sieci Lewiatan przy ulicy Wyspiańskiego w Oświęcimiu, gdzie około godziny 18 wyczuwalna była nietypowa i nieprzyjemna woń.

Na miejsce przyjechali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu. Ponieważ cztery ekspedientki źle się poczuły, do sklepu dojechali ratownicy medyczni. Pojawiła się też policja.

Jak nas poinformowała aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, ekspedientki pojechały do szpitala, a całą sprawą zajmuje się straż pożarna.

Po interwencji służb sklep wrócił do normalnej pracy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa