Rozrzucał pachołki na jezdni

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 sierpnia 2018 13:15

Dwa promile alkoholu odebrało rozum 35-latkowi z Libiąża. Mężczyzna rozrzucał pachołki po drodze i był agresywny wobec policjantów.

Wczesnym rankiem oficer dyżurny Komisariatu Policji w Kętach otrzymał zgłoszenie, o jakimś osobniku, który rzuca pachołki na jezdnię, wzdłuż remontowanej akurat drogi wojewódzkiej nr 948 w Bielanach.

Mundurowi pojechali w kierunku Oświęcimia. Z daleka dostrzegli kilkanaście porozrzucanych pachołków i mężczyznę rzucającego kolejne. Policjanci zatrzymali drogowego wandala, który był pijany, agresywny i wulgarny. Nie chciał też podać swoich danych osobowych.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że zatrzymanym jest 35-latek z Libiąża. Miał w wydychanym powietrzu prawie dwa promile alkoholu. Trafił do izby wytrzeźwień. Wkrótce stanie przed sądem, który rozliczy go z „zabaw na drodze”.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa