Rozpoznajecie tę twarz?

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 stycznia 2020 08:53

Policja stara się ustalić tożsamość zmarłego człowieka. Jego twarz zrekonstruowali specjaliści z instytutu ekspertyz sądowych w Krakowie.

29 czerwca 2018 roku mieszkaniec Oświęcimia dostrzegł dryfujące w Wiśle ludzkie zwłoki. Sprawą natychmiast zajęła się policja i prokuratura. Przy zmarłym nie było żadnych dokumentów, a ciało było w tak dalekim stadium rozkładu, że nie można było nawet określić płci. 

Eksperci z Krakowa po przeprowadzeniu badan przyjęli, że zmarły, to mężczyzna w wieku około 47 lat (tolerancja plus minus 10 lat). Miał około  181-185 centymetrów wzrostu (tolerancja plus minus siedem centymetrów), wysokie czoło, wpadnięte oczy, krzaczaste, łukowate brwi, duży, wąski nos, odstające uszy średniej wielkości i cienkie wargi.

Policja apeluje do wszystkich osób, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę, o kontakt z Komenda Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numerem telefonu 33 847 52 80 lub numeru alarmowym 112.

 

O sprawie pisaliśmy w czerwcu:

Zwłoki w Wiśle. Nie wiadomo kim jest denat – FOTO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .