Rozpoczyna się remont przejazdu kolejowego. Będą utrudnienia

Redakcja FO  |   Fakty  |   19 sierpnia 2020 16:41

W piątek 28 sierpnia rozpocznie się remont przejazdu kolejowego w Chełmku w ciągu ulicy Piastowskiej. Przejazd dla ruchu kołowego będzie zamknięty do 11 września.

Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami

Remont będzie prowadzony w ramach modernizacji linii kolejowej nr 93, przebiegającej przez Trzebinię, Chełmek oraz Oświęcim.

„Cały czas będzie umożliwione przejście dla pieszych oraz dla rowerzystów przez przejazd kolejowy w ciągu ulicy Piastowskiej, czyli drogą wojewódzką nr 780″ – informuje chełmecki magistrat.

Z zamknięciem przejazdu kolejowego zostanie udrożniony przejazd pod linią kolejową w ciągu ul. Brzozowej i ul. Przemysłowej w Chełmku, umożliwiający przejazd samochodów osobowych oraz busów, jak również przejazd w ciągu drogi powiatowej ulicy Oświęcimskiej w Gorzowie, umożliwiający transport komunikacji zbiorowej.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa