Rozpoczął się remont ogrzewalni – FOTO

Redakcja FO  |   Fakty  |   20 września 2019 12:00

11 października mają zakończyć się prace budowlane w budynku kęckiej ogrzewalni dla osób bezdomnych, mieszczącej się przy ul. Spacerowej w Kętach.

Remont był potrzebny po tym, jak w czerwcu samochód uderzył w ścianę budynku. Dodatkowo, budowlańcy przeprowadzą termomodernizację budynku. Ma to znacznie zmniejszyć koszty związane z ogrzewaniem.

„Zadbamy też o poprawę warunków socjalnych osób korzystających z placówki” – mówi Kamilla Frysztacka z kęckiego magistratu.

Koszt inwestycji to ponad 62,5 tysięcy złotych. Zakończenie remontu planowane jest na 11 października.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa