Rowerzysta się wystraszył i stracił równowagę

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 listopada 2015 17:43

– Na obwodnicy Oświęcimia prawdopodobnie doszło do potrącenia pieszego lub rowerzysty – powiedział nam nasz Czytelnik, który w piątek około godziny 15 przejeżdżał ulicą Zatorską. Sprawdziliśmy, to był nieszczęśliwy wypadek, ale nie drogowy.

Na skrzyżowaniu drogi krajowej z ulicą Osiedlową w Zaborzu pojawiło się pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Ratownicy przewieźli jedną osobę, mężczyznę w sile wieku, do szpitala powiatowego. Strażacy wrócili do jednostki. Na miejscu zostali policjanci, którzy sporządzali dokumentację z nietypowego zdarzenia.

Jedną z dróg jechał samochód, drugą rowerzysta. Kiedy oba pojazdy znalazły się blisko siebie, rowerzysta wystraszył się, że może dojść do zderzenia. Zahamował gwałtownie i najpewniej z tego powodu stracił równowagę, po czym przewrócił się na jezdnię. Mężczyzna poranił się i dlatego zajęli się nim ratownicy medyczni.

Zdarzenie nie spowodowało większych utrudnień na drodze krajowej nr 44 w ciągu oświęcimskiej obwodnicy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .