Rowerzyści zderzyli się na ścieżce rowerowej – FOTO

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   10 sierpnia 2020 13:13

57-letnia kobieta trafiła do szpitala po wypadku na ścieżce rowerowej. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z oświęcimskiej komendy policji.

Do zdarzenia doszło na szlaku pieszo-rowerowym wzdłuż ulicy Zaborskiej w Oświęcimiu. Mundurowi z drogówki ustalili wstępnie, że 15-latek, który jechał w grupie rowerzystów, nagle skręcił w lewo. Nastolatek uderzył w miejscową 57-letnia rowerzystkę, która wyprzedzała grupę.

15-letni rowerzysta skręcił bez uprzedzenia i doprowadził do zderzenia z rowerzystką. Fot. Policja

Wskutek upadku kobieta doznała urazu biodra i nogi. Ratownicy medyczni zabrali ją na leczenie do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

„Pamiętajmy, że na ścieżce rowerowej, niejednokrotnie połączonej z chodnikiem, należy zachować szczególną uwagę, aby uniknąć zderzenia z innym rowerzystą lub uniknąć potrącenia pieszego” – apeluje aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa