Rodzice i nauczyciele zagrali Kopciuszka – FOTO

Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   17 stycznia 2016 19:00

Na scenie Domu Ludowego w Grojcu wystawiono „Kopciuszka” na motywach baśni braci Grimm. W rolę aktorów wcielili się rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Zaborzu i nauczyciele z tej placówki.

– Na widowni zasiadły przedszkolaki, które nie szczędziły oklasków swoim rodzicom i opiekunom, oglądając ich w niecodziennych rolach – informuje Rafał Lorek z „Oświęcimskiej Gminy”.

Spektakl miał premierę 12 grudnia ubiegłego roku podczas kiermaszu bożonarodzeniowego.

– Powiedzieliśmy sobie, że jeśli bajka w wykonaniu naszych aktorów się spodoba, spróbujemy ją wystawić powtórnie. I tak też się stało. W tym wszystkim chodziło nam o integrację rodziców naszych przedszkolaków i pracowników naszej placówki. Poza tym chcieliśmy sprawić radość naszym dzieciaczkom – tłumaczy Jolanta Zapała, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Zaborzu.

Spektakl w Grojcu zebrał równie duże brawa, co i ten w Zaborzu. Czekamy więc na realizację kolejnych ciekawych pomysłów zarówno tego, jak i pozostałych przedszkoli.

Wkrótce zamieścimy materiał filmowy z przedstawienia.

 

Fot. Rafał Lorek

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .