Remont i utrudnienia na rondzie

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   30 czerwca 2021 14:24

Rozpoczął się remont ronda im. Heleny Stupki u zbiegu ulic Legionów i Kolbego w Oświęcimiu. Utrudnienia potrwają do końca lipca.

Modernizację ronda prowadzi Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Osoby jeżdżące trasą z Oświęcimia do Brzeszcz i z powrotem muszą się liczyć w trwającymi miesiąc utrudnieniami.

By nie stać w korkach, o których czytelnicy już poinformowali redakcję Faktów Oświęcim, kierowcy samochodów osobowych mogą wybrać objazd przez Brzezinkę, Harmęże i Bór.

Przypomnijmy, że powiat oświęcimski remontuje ulicę Kolbego, biegnącą do opisywanego ronda. Drogowcy prowadza prace na całej długości powiatowego traktu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .